Vertel uw vrienden over dit artikel:
Ivory Tower Chilly Gonzales Reissue edition
Ivory Tower
Chilly Gonzales
Ivory Tower is an album by Chilly Gonzales, released in 2015. The album is a pop 2-LP.
LP + BONUS CD
| Media | Muziek VINYL LP (Vinyl) |
| Aantal vinylplaten | 2 |
| Vrijgegeven | 4 juni 2015 |
| EAN/UPC | 3700409808869 |
| Label | GENTLE THREAT 975A001012 |
| Genre | Pop |
| Afmetingen | 311 × 313 × 6 mm · 499 g |
Track lijst
-
1. LP
- Knight Moves
- I Am Europe
- Bittersuite
- Smothered Mate
- The Grudge
- Rococo Chanel
-
2. LP
- Never Stop
- Pixel Paxil
- You Can Dance
- Crying
- Final Fantasy
- Siren Song
- Never Stop Chilly Gonzales Rap
Meer door Chilly Gonzales
Meer van dezelfde uitgever
Anderen hebben ook gekocht
Bekijk alles van Chilly Gonzales
Kerstcadeautjes kunnen tot en met 31 januari worden ingewisseld